Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

SOFFBORD, glas, trä, 1960-tal.

Rektangulär glasskiva med fyra nedåt avsmalnande ben, fothylsor av mässing. L 108, b 59, h 55.

Slitage med repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK