BORDSLAMPA, modell B-162, EWÅ, Värnamo, 1970/80-tal.

Mässing, grönlackerad, rund fot, två ljuskällor. H ca54. Märkt på gjutjärnsfyllning.

Ej funktionstestad. Mindre slitage. Enstaka bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK