Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BOK, "Schibboleth, Swenska Språkets Rycht och Richtighet" av Jesper Sedberg, Skara 1716.

Helfranskt skinnband från 1700-talet.

Slitage, ej genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt rött lacksigill: Adliga ätten Törnebladh. Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
2 000 SEK