346935

RING, 9k guld med 3 fasettslipade blå safirer samt 4 små åttkantslipade diamanter, 2000-tal. Vikt 2 g.

Märkt SAR 375. St 17,75/56.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK