BORDSFOTOGENLAMPA. Flintgods. Nyrokoko, sent 1800-tal.

Förgylld dekor. Rikt dekorerad metallfot och hänklar. Dekorerad kupa i glas. H 69.

Nagg. Slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

42. Rolex, Submariner, ca 1971.
Lähtöhinta
100 000 - 120 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK