GRÄDDKANNA, silver, nyrokoko, Sverige, otydl stämplar. Sent 1800-tal.

Svängd form med uppsvängt handtag. Invändigt förgylld. H 16.

Gravyr, smärre slitage.

Lähtöhinta
800 SEK