Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

VITRINSKÅP, trä, 1900-tal.

VITRINSKÅP, trä, 1900-tal.

Överdel med tre glasdörrar, bakomliggande hyllinredning och upptill med något utskjutande krön. L 170, b 41, h 134. Underdel med tre dörrar, tre lådor och tre utdragsskivor, L 175, b 46, h 96. Nyckel finns.

Obetydligt slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
8 000 SEK