SKÄNK, valnöt, Frankrike, 1800-tal.

2 lådor. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan. L 124. B 55. H 100. Nyckel finns.

Sprickor. Repor. Slagmärken. Något maskstunget. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK