SKRIVBORD, England, 1900-tal.

SKRIVBORD, England, 1900-tal.

Fanerat med mahogny. Brun skrivskiva av läder. Beslag av mässing. L 121. B 53. H 78. Nyckel finns.

Repor. Slagmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK