Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

KLAFFBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Valnöt. Sarglåda. Hjultrissor. L 140. B 74. H 78.

Repor. Slagmärken. Mindre fläckar. Sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK