SPEGELBORD, ett par, 1900-talets början

Bronserade, halvmåneformade bord med gulmelerad marmorskiva och spegel, överdel spegel med fasettslipat glas i rutform, välvt krön med bandrosett och lagerbladkrans, knoppar. L 52 b 32 h 233.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK