SKRIVBORD, STOL och HURTS, 1900-talets slut.

Skrivbord i ek med delvis svartlackerad skiva. L 180, b 90, h 70. Hurts i bok och vitt laminat, tre lådor. L 63, b 51, h 64. Stol, bok, snurrbara, klädd i svart tyg.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK