PARTI DOCKMÖBLER, ca 50 delar.

Bl a möbel i trä med grön klädsel 6 delar, 2 sängar i målad plåt, möbel i brunmålat trä 3 delar, tavlor och speglar i papp, plåtfat, oval skål i pressglas, soppskyfflar, kopparkastrull, strykjärn med strykjärnsfot, kniv och gaffel, maträtter i konstmassa på papperstallrikar, möbel i papp 8 delar, kolhink med skopa i bemålad plåt, potta i porslin, tvätställ i metall, bordspendyl i metallfolie, köksredskap i trä och metall.

Slitage och skador på samtliga delar.

Lähtöhinta
1 500 SEK