Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SPEGEL, sengustaviansk, runt 1800.

Förgylld och bronserad. Snidad dekor av pärlstav. Antikiserande gouacher upp- och nedtill. H 78.

Slitage. Saknar bakstycke. Senare glas. Senare förgylld.

Lähtöhinta
1 500 SEK