Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
349534

HALSBAND, Givenchy, 1900-talets andra hälft.

Silverfärgad metall. Hänge märkt med logotyp. Ställbar längd, tot ca 51. Blå påse med logotyp märkt "GIVENCHY" medföljer.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK