SLAKTBÄNK, industri, 1900-talets andra hälft.

Huggkubbe i trä. Underrede i gråmålad metall. L 62, B 52, H 88.

Sprickor. Ställvis hårt slitage. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK