MINIATYRVASER OCH SKÅLAR, 11 st, stengods, JA, Höganäs, 1900-talets mitt.

5 vaser samt 6 skålar. Olika glasyrer. H ca 6. Diam ca 3.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK