PARTI VYKORT, sekelskiftet 1900 till tidigt 1900-tal.

Stockholmsmotiv.

Smärre slitage på samtliga.

Lähtöhinta
600 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

13. Patek Philippe, Genève, Calatrava, ca 1954.
Lähtöhinta
100 000 - 150 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK