BULJONGKOPPAR MED FAT, 6 st, porslin, Royal Copenhagen. 1900-talets mitt / andra hälft.

Bemålade med olika blomstermotiv samt gulddekor. Koppens diam 13.

Andrahandssortering. Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK