Art Déco

Art Déco

VÄGGLAMPA, art deco, 1920/30-tal.

Slipad och skuren dekor i relief, glas, trä, kvinnomotiv.
L 64. H 26.

Repor, slitage, Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK