350578

VASER MM, 6 st. Glas, Edvin Ollers, Sten Branzell, tillskrivet. Kosta 1920-30-tal.

Vaser o flakonger, div färgad glasmassa. 19-29.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK