SIDEBOARD/ARKIVSKÅP, 1960/70-tal.

Teak. 3 jalusier. Raka ben. L 156, B 41, H 68.

En listbit saknas. Repor. Fläckar. Nötmärken. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK