SÄNGBORD, ett par, Carl Cederholm, brickmärkta "Stil och Form".

Furu. Med låda, hylla och låda med mässingsbeslag. L 57, b 40, h 56.

Slitage, skador, rispor och repor i skiva.

Lähtöhinta
3 000 SEK