KAFFESERVIS, 3 delar, silver, K A Anderson, Stockholm, 1905 resp 06. Vikt ca 881 g

Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål. H 8-23.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 500 SEK