SYBORD, Bertil Fridhagen för Bodafors, modellen formgiven 1958.

Teak. Med två rundade klaffar. Underrede med korg samt bricka undertill. Brännmärkt. L ca 64 (utfällt ca 124) B ca 60 H 62.

Bruksslitage. Märken. Fläckar. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK