Glasfiberförstärkt plast/plast.
4 pallar, modell "EFEBINO" av Stacy Dukes för Artemide, Italien.
Paraplyställ, Modell "DEDACO" av Emma Gismondi Schweinberger för Artemide, Italien.
Stol, av Peter Hjort Lorenzen för CADO, Danmark.
Slitage. Märken och repor.