PALLAR/STOL SAMT PARAPLYSTÄLL. 6 delar. Bl.a. "EFEBINO" av Stacy Dukes för Artemide, Italien.

Glasfiberförstärkt plast/plast.
4 pallar, modell "EFEBINO" av Stacy Dukes för Artemide, Italien.
Paraplyställ, Modell "DEDACO" av Emma Gismondi Schweinberger för Artemide, Italien.
Stol, av Peter Hjort Lorenzen för CADO, Danmark.

Slitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK