BORD, rokoko, möjligen England, 1700-tal.

Mörkbetsat trä. Skurna detaljer. 1 låda i fronten. L 94, b 62, h 71.

Renoverad, torrsprickor, slitage, repor, fuktmärken.

Lähtöhinta
3 000 SEK