Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Art Déco

Art Déco

MATBORD, Art deco, 1930-/40-tal.

Rektangulär skiva, raka delvis rundade ben. Mörkare betsad kant. Två iläggsskivor medföljer. L 110(+35+35) B 80 H 76.

Repor. Slitage. Märken i skiva.

Lähtöhinta
3 000 SEK