Märklin

(Saksa, Syntymävuosi 1859)
Märklin
(Saksa, Syntymävuosi 1859)

PARTI MÄRKLIN, 7 st, 1900-talets andra hälft

2 x "4706", "4708, "4432", "4460", "5106" samt "4161". L ca 11-28.

Slitage. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet