Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

PARTI BESTICKSDELAR, 27 delar, silver, bl a C G Hallbergs AB, Stockholm, 1900-tal. Totalvikt ca 862g.

16 knivar, 2 smörknivar, 10 matknivar samt 4 smörgåsknivar. 11 skedar med floral dekor samt en medföljande i nysilver.
L ca 11-21.

Slitage, repor. Knivblad i rostfritt stål inkluderade i vikt.

Lähtöhinta
2 500 SEK