PARTI BESTICKSDELAR, 27 delar, silver, bl a C G Hallbergs AB, Stockholm, 1900-tal. Totalvikt ca 862g.

16 knivar, 2 smörknivar, 10 matknivar samt 4 smörgåsknivar. 11 skedar med floral dekor samt en medföljande i nysilver.
L ca 11-21.

Slitage, repor. Knivblad i rostfritt stål inkluderade i vikt.

Lähtöhinta
2 500 SEK