LJUSSTAKAR, 2 par, silver, empirstil, bl a Ceson Guldvaru AB, Göteborg, 1900-tal.

Rund fot med bladdekor. H ca 15.

Slitage, repor, bucklor samt fyllda fötter.

Lähtöhinta
3 000 SEK