BOK, "Uthtåg aff the Mirakel Underwärck och några andra..." av Christian Mattiae, Kankel Visingsborg 1671.

Helband av pergament.

Slitage, fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
2 000 SEK