Märklin

(Saksa, Syntymävuosi 1859)
Märklin
(Saksa, Syntymävuosi 1859)

LYFTKRAN, "7051", Märklin, 1900-talets andra hälft.

H ca 31. I kartong.

Slitage. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet