TEKÖK på RECHAUD, silver, Fritze & Finger, Tyskland, 1800-talets andra hälft. Vikt ca 638

Godronnerad tekanna rechaud med akantus dekor. H 34.

Slitage, repor, något lösa delar.

Lähtöhinta
2 500 SEK