12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgaffler, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 4 smörgåsknivar. I modell "Chippendale".
Slitage, repor, gravyr, knivblad i rostfrittstål.