LEKSAKSTÅG MED TILLBEHÖR, 35 delar, Bing, BW, Tyskland, 1900-talets första hälft.

8 vagnar, 2 tillbehör samt ca 25 spår.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK