353266

RING, sterlingsilver med flerfärgad sten, Cecilia Johansson, Göteborg samt ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, Mexico, 1900-tal.

Ring, stmpl KIJ, strl 62/18,75, vikt 20 g. Örhängen, ett par, stmpl MEXICO, h ca 4, vikt 16 g.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK