MATSERVIS, 69 delar, porslin, Rosenthal,

Dekor i koboltblått och guld. 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 12 mindre assietter, 12 undertallrikar. 6 uppläggningsfat, såsskål, 2 karotter.

Enstaka nagg, smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK