BOKVERK, vol I-XIII, "Recherches sur les Superstition en Chine" av Henri Doré, 1911-18.

Illustrerade, pappband med knutna kartongpärmar.

Slitage, ej komplett verk, ej genomgångna.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
5 000 SEK