FARTYGSMODELL, 1900-tal.

FARTYGSMODELL, 1900-tal.

"Passat". Fyrmastat fartyg med skrov bemålat i svart, vitt och rött. På ställning. Längd ca 73, bredd ca 9 (med ställning ca 17), höjd 42 (med ställning ca 47,5 cm).

Slitage. Lösa och trasiga delar. Fläckar på benställning.

Lähtöhinta
2 000 SEK