SOFFA, nyrenässans, trol Danmark, 1800-talets andra hälft.

Mahogny. Armlän med skuren dekor av sfinxer. Svarvade ben. L 140.

Oklädd. Slitage och fläckar. Smärre skador och dekorbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK