LEKSAKSBYRÅ, Gemla, tid 1900-tal.

Furu, rak form, fyra lådor, etikettmärkt och stpl märkt Gemla Lekskasfabriks Aktiebolag. L 39 b 23 h 57.

En knopp saknas. Slitage. Avlsag. Repor. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK