Muut
354483

MALJA "Vulcano" ja LINTUFIGURIINI, lasia, sign. Heikki Orvola ja O. Toikka. 1900-luvun loppupuoli.

Malja vihreänsävyistä ja kirkasta lasia. Etikettimerkitty Arabia.
Linnussa vihreät ja harmaat raidat. Etikettimerkitty Iittala.
L 13. Halk. 18,5.

Vähäistä käyttökulumaa.

Lähtöhinta
150 EUR