Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATSERVIS, ca 62 delar, flintgods, "Minerva", Gustafsberg.

25 matttallrikar, 18 djupa tallrikar, 6 mindre djupa tallrikar, 6 assietter, 2 karotter med lock, 1 kanna, 1 soppterrin utan lock, 3 serveringsfat. Skadade delar medföljer.

Slitage. Krackeleringar, missfärgningar. Smärre nagg och sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK