MATSERVIS, ca 62 delar, flintgods, "Minerva", Gustafsberg.

25 matttallrikar, 18 djupa tallrikar, 6 mindre djupa tallrikar, 6 assietter, 2 karotter med lock, 1 kanna, 1 soppterrin utan lock, 3 serveringsfat. Skadade delar medföljer.

Slitage. Krackeleringar, missfärgningar. Smärre nagg och sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK