PARTI SILVER, 12 delar, 1900-tal. Vikt 550 g.

Brödkorg, 4 punschmuggar, 2 saltkar, vinprovarmugg, 1 + 2 bägare samt senapskanna. Vikten är exkl glasinsatsen. L 20. Diam 5 - 6.

Bruksslitage, bucklor. Anlupna.

Lähtöhinta
2 000 SEK