Ateljé Lyktan

(Ruotsi, Grundat 1934)
Ateljé Lyktan
(Ruotsi, Grundat 1934)

SKRIVBORDSLAMPA, Hans Bergström, Ateljé Lyktan, 1940-tal.

Mässing samt trä. Justerbar höjd. Max 45.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK