TAKLAMPA, Flos, "Aurora", Italien, 1900/2000-tal.

Glas, rund form. Diam 60, H ca 60.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Delar saknas, bl a upphängningsanordning.

Lähtöhinta
1 500 SEK